Blog Arşivi

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul&Hatay, Turkey
Sıradanlıkların muhalefetçileri...Ben mucizeye tapanlardanım.Gerçekleşmiyeceğini bile bile dünyanın her an her mekanında onu arayanlardanım.Bütün kayıplarım onun uğrunadır.Bütün varoluşlarım ona olan tutkumdandır.____________ Benim için müzik; uykularımdaki rüyalar gibidir. Sadece ben görürüm, hissederim, yaşarım, unuturum, hatırladıklarımı aktarırım, yorumlarım... Bazı rüyalar da gerçek olur... Müzik iyi ya da kötüdür, bir tercih yapmak ise hayattır.________________ Yani başka türlü birşey benim istediğim...

21 Nisan 2011 Perşembe

Ona birsey olmasin

Hayatinda hic gitmesini istemedigin birileri vardir boyle nerde olursan ol hep kalbinin taa icinde tasidigin ruhunun dovmeleri vardir. Her durum kosulda hayatinda olan birileri. Anlami ve degeri kelimlerin katabilecegi anlamlardan dahada onemli olan birileri iste onlardan birisi BABAM O hic gitmesin o hep hayatimda olsun o hic eskimesin o hic yorulmasin o hic bikmasin hayatimda olmaktan. Yuzundeki kirisikliklar daha fazla artmasin ona birsey olmasin.
Giderse bende giderim.
Biterse bende biterim.
Ona birsey olmasin.
Ben ona sonsuza kadar aksam oldu huzunlendim ben yine sarkisini soyliyebilmeliyim ama hasret kalmak istemiyorum sonsuza kadar gozlerinin rengine.
Gel mehtabim gel sevgilim gel yine.
Omrum, dunyam iste herseyim o benim babam.
Giderse bende giderim.
Biterse bende biterim.
Ona birsey olmasin.

by Solmaz Sin

Hiç yorum yok:

Neler hissettiniz?